آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی آنلاین در ایران
به‌عنوان یک ایرانی، همۀ ما یقین داریم که لذیذترین و خوشمزه‌ترین غذاها، متعلق به ماست و هیچ‌چیز نمی‌تواند جای دستپخت بی‌نظیر بانوی ایرانی را پر کند. خورش‌های خوش‌رنگ و لعاب با ته‌دیگ زعفرانی چشم‌نواز، قطعاً هر فردی را مجذوب خود خواهد کرد. حتی...

به‌عنوان یک ایرانی، همۀ ما یقین داریم که لذیذترین و خوشمزه‌ترین غذاها، متعلق به ماست و هیچ‌چیز نمی‌تواند جای دستپخت بی‌نظیر بانوی ایرانی را پر کند. خورش‌های خوش‌رنگ و لعاب با ته‌دیگ زعفرانی چشم‌نواز، قطعاً هر فردی را مجذوب خود خواهد کرد. حتی پدر ایرانی هم با کباب‌های حرفه‌ای و خوش‌طعم شناخته می‌شود. بنابراین بدیهی است که آشپزی جایگاه ویژه‌ای در میان همۀ ما داشته باشد. حال اگر تابه‌حال برای حرفه‌ای شدن در حیطۀ آشپزی اقدام نکرده‌اید، چطور است به یک آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی مراجعه کنید و با یک دوره، صفر تا صد آشپزی را یاد بگیرید؟ با یک پیشنهاد حرفه‌ای در ادامه مطلب همراه ما باشید.

راهنمای مطالعه نمایش
انواع روش‌های یادگیری آشپزی و شیرینی پزی در حد حرفه‌ای
آیا دوره‌های آنلاین کارایی لازم را برای آموزش دارند؟
دوره‌های ارائه‌شده در این آموزشگاه، شامل چه مواردی هستند؟
کلام آخر

انواع روش‌های یادگیری آشپزی و شیرینی پزی در حد حرفه‌ای

برای آن‌که آشپزی و شیرینی پزی را در حد حرفه‌ای یاد بگیرید، می‌توانید از روش‌های مختلفی اقدام کنید. ساده‌ترین روش این است که به یک آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی مراجعه کرده و با ثبت‌نام در دوره‌های موجود، نسبت‌به یادگیری این هنر جذاب اقدام کنید. این روش مزایا و معایب خاص خود را دارد. مهم‌ترین ویژگی که اغلب افراد را محدود می‌کند، این است که دوره‌ها هزینۀ بالایی دارند و از طرف دیگر، در قسمت‌های خاصی از شهر نیز برگزار می‌شوند. بنابراین ممکن است همۀ افراد امکان دسترسی به این دوره‌ها را ندارند. علاوه‌براین روش، روش دیگری نیز وجود دارد و آن همه شرکت در دوره‌های غیرحضوری و آنلاین است. این روش یکی از بهترین راه‌های یادگیری آشپزی و شیرینی پزی است که در چند سال اخیر، بسیاری از افراد را به‌سمت خود کشانده است. در ادامه به دوره آنلاین آموزش آشپزی ایرانی و دوره آنلاین آموزش شیرینی پزی خواهیم پرداخت.

آیا دوره‌های آنلاین کارایی لازم را برای آموزش دارند؟

یکی از سوالاتی که در ذهن شکل می‌گیرد این است که آیا دوره‌های آنلاین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی کارایی لازم را دارند یا خیر. حقیقت این است که آموزش مجازی این روزها در سرتاسر دنیا به عنوان یک روش کاربردی و مؤثر پذیرفته شده است. تلفیق آموزش حضوری و مجازی بالاترین سطح یادگیری را برای علاقمندان فراهم می‌کند؛ اما برای آن دسته از افراد که امکان شرکت در کلاس‌های حضوری را ندارند، روش اینترنتی و آنلاین، بهترین راهکار است. این روش مزایایی دارد که در ادامه به آن می‌پردازیم:

آموزشگاه آنلاین آشپزی «رضیم»

در کنار تمام آموزشگاه‌هایی که برای آموزش حضوری آشپزی وجود دارند، آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی «رضیم» یک مجموعۀ آموزش غیرحضوری آشپزی است که به نوبۀ خود، در این حوزه پیشرو و سردمدار است. این مجموعه در حقیقت نخستین آموزشگاه مجازی برپایۀ حق عضویت است که هزینه‌ها را تا حد زیادی کاهش می‌دهد. کافیست اشتراک ماهیانه برای این وب‌سایت خریداری کنید تا به‌صورت رایگان، به تمام دوره‌های موجود در سایت دسترسی داشته باشید. آموزشگاه رضیم رسپی حرفه‌ای و رستورانی انواع غذاها و دسرهای ایرانی و فرنگی را در وب‌سایت خود قرار داده‌است و شما می‌توانید فیلم آموزش‌ها را به‌راحتی از وب‌سایت تماشا کنید. فوت کوزه‌گری هر غذا یا شیرینی با تمام جزییات برای شما شرح داده شده‌است تا به‌راحتی و با کمترین هزینه، به یک آشپز حرفه‌ای تبدیل شوید.

مزایای دوره‌های آنلاین مجموعۀ رضیم

آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی رضیم، مزایای متعددی دارد که آگاهی از آن‌ها، شما را نسبت‌به شرکت در این دوره‌های مشتاق می‌سازد. چند مورد از مهم‌ترین این مزایا به شرح زیر هستند:

نخستین و شاید مهم‌ترین ویژگی مجموعۀ رضیم این است که شما تنها با پرداخت هزینۀ اندکی بابت اشتراک ماهیانه، به تعداد بسیار زیادی دستور پخت و آموزش دسترسی خواهید داشت. این هزینه در مقایسه با قیمت‌های نجومی کلاس‌های آشپزی بسیار کم است.

شما برای حضور در این کلاس‌ها، نیازی به طی کردن مسافت طولانی ندارید و از هر نقطۀ دنیا می‌توانید به این آموزش‌ها دسترسی داشته باشید.

هر آموزش به‌صورت فیلم، در وب‌سایت موجود است و شما می‌توانید بارها و بارها آن‌ها را مشاهده کرده و در صورت نیاز، برای چک کردن دستور، مجدداً به فیلم‌ها مراجعه کنید.

رضوان سجادی به‌عنوان مدرس حرفه‌ای، با کلامی شیوا و قابل‌فهم، تمام جزییات را برای شما شرح می‌دهد تا جای هیچ سوالی باقی نماند.

شما می‌توانید از اپلیکیشن آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی رضیم نیز استفاده کنید.

با تهیۀ اشتراک، به تعداد زیادی دوره آنلاین آموزش آشپزی ایرانی، دوره آنلاین آموزش شیرینی پزی و حتی دوره آنلاین آموزش چیزکیک دسترسی خواهید داشت.

دوره‌های ارائه‌شده در این آموزشگاه، شامل چه مواردی هستند؟

همان‌طورکه گفته شد، ازجمله مزایای آموزشگاه آشپزی و شیرنی پزی رضیم، تنوع آموزش‌هاست. شما با دوره‌های این مجموعه به‌راحتی به آشپز درجه یکی تبدیل می‌شوید که با غذاهای رستورانی و خوشمزه، نظر همه را به سفره‌های رنگین خود جلب می‌کند. ازجمله دوره‌های این مجموعه می‌توان موارد زیر را نام برد:

دوره آنلاین آموزش آشپزی ایرانی

همۀ ما دوست داریم که آشپزی ایرانی را حداقل برای استفادۀ روزمره یاد بگیریم تا برای خود و خانواده‌مان بهترین غذاها را طبخ کنیم. در مجموعۀ رضیم، غذاهای مخالف ایرانی مثل آلبالوپلو رستورانی، ته‌چین رستورانی، قورمه‌سبزی رستورانی، قیمه، کباب تابه‌ای و … آموزش داده شده‌اند. (مشاهده کامل دوره آنلاین آموزش آشپزی آکادمی رِضیم)

دوره آنلاین آموزش شیرینی پزی

دنیای رنگارنگ و خوش عطر و طعم شیرینی‌ها یکی از جذاب‌ترین قسمت‌های آشپزی است که آموزشگاه رضیم نیز به آن پرداخته تا رمز و راز پخت شیرینی‌های خوش طعم را به شما آموزش دهد. آموزش شیرینی اسلایس کاکائو؛ اسلایس مربایی؛ اسلایس نارگیل؛ شیرینی برش بادام؛ شیرینی رینگ شکلاتی؛ شیرینی فنجونی مغزی و شیرینی نخودی فانتزی؛ ازجمله آموزش‌هایی هستند که رضوان سجادی در آموزشگاه رضیم به شما آموزش می‌دهند. (مشاهده کامل دوره آنلاین آموزش شیرینی پزی آکادمی رِضیم)

دوره آنلاین آموزش چیزکیک

اگر برای یک‌بار طعم یک چیزکیک حرفه‌ای را تجربه کنید، محال است آن را از یاد ببرید. چیزکیک به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین دسرها، در فهرست آموزش‌های آموزشگاه آنلاین رضیم قرار گرفته‌است و انواع چیزکیک مثل چیزکیک توت فرنگی؛ چیز کیک روسی؛ چیزکیک کارامل؛ چیزکیک کافی‌شاپی و چیزکیک کاکائو؛ به علاقه‌مندان آموزش داده شده‌اند. (مشاهده کامل دوره آنلاین آموزش چیزکیک آکادمی رِضیم)

کلام آخر

برای اطلاع از شرایط دریافت دوره‌های غیرحضوری آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی رضیم، سری به وب‌سایت آموزشگاه بزنید و سپس با تهیۀ اشتراک، به دنیایی از آموزش‌ها دسترسی داشته باشید. دیگر نیاز نیست با پرداخت هزینه‌های هنگفت از آموزش آشپزی بهره‌مند شوید؛ رضیم امکان دسترسی آسان به بهترین دوره‌ها را برایتان فراهم کرده‌است.

هشدار! این مطلب صرفا برای آشنایی شما با کسب‌وکار مهمان منتشر شده است و سایت چطور هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد. اطلاعات بیشتر